Часто задаваемые вопросы

Компанія МХП поважає кожного свого партнера, тому намагається створити однаково вигідні умови співпраці як для тих, хто давно з нами, так і для тих, з ким тільки-но розпочато співпрацю.

Для того, щоб пройти акцептацію, потрібно надати завірені копії установчих документів та копії статистичних звітів 4-сг, та/або 29-сг.

1. Закупівля на елеваторах групи ПрАТ «Миронівський Хлібопродукт» по ціні сайта;

2. Відкладена фіксація ціни;

3. Безкоштовне зберігання на елеваторах групи МХП

Попередньо якість можна визначити, відібравши зразки безпосередньо в складі. При поставці продукції на елеватор якість по кожному автомобілю визначається попередня, а на наступний день фіксується як середньодобова по контрагенту.

При необхідності, наприклад, для прийняття Вами рішення про продовження поставок можливе точне визначення якості до вивантаження автомобіля.

При поставках, в разі значного відхилення від базисних показників розвантаження автомобіля погоджується з власником через менеджера.

Граничні максимальні значення як по вологі, так і по смітній домішки обмежені технічними можливостями елеваторів, та об’ємом партії з однаковими показниками, яка формується. Тому потрібно уточнювати дану інформацію в менеджера, перед поставкою.

Починаючи з моменту початку збору врожаю і практично до Нового Року всі елеватори працють без вихідних днів, цілодобово.

Після Нового Року в святкові дні можливі обмеження в роботі, а також по деяких елеваторах робочий день встановлюється з 08:00 до 20:00.

Так як ці обмеження стосуються не всіх елеваторів, то більш точну информацію необхідно уточняти безпосередньо перед планованим постачанням.

Готівковий розрахунок компанія МХП не практикує, але якщо Ви є сільгоспвиробником і при цьому у вас немає статусу платника ПДВ, ми можемо купити ваш товар без ПДВ, перерахувавши необхідну суму на ваш розрахунковий рахунок.

Для продажу с/г продукції з господарства на умовах FCA Вам необхідно зв'язатися з менеджером нашої компанії, узгодити ціну (ціна за базисні показники), надати йому всі потрібні документи, а також дати можливість відібрати зразки для лабораторних випробувань.

Згідно договору оплата за поставлений товар проходить наступним чином: -83% вартості поставленої продукції оплачується протягом 5-ти банківських днів після постачання (при постачанні з пост оплатою), залишок 17%, також, протягом 5-ти днів після пред'явлення оригыналів видаткових і реєстрації податкових накладних.

Але як правило 83% платиться на наступний день після постачання товару, а 17% на наступний день після реєстрації податкової і надання оригыналу видаткової накладної.

Можливо забирати продукцію лише з дороги біля поля. По самому полю (за комбайном) автомобілі рухатись не будуть.

Є можливість надання частини коштів під заставу посівів, або під договір поруки, з подальшою поставкою вирощеної продукції на наші елеватори.